Logo Loket.nl
Salarisadministratie

Loket.nl

Feitelijk profiel van Loket.nl, salarissoftware. Alleen publiek controleerbare informatie, geen scores of aanbevelingen.

Vergelijk Loket.nl met andere salarisadministratie-aanbieders
Bekijk je vergelijking

Prijs

Prijs
Prijs op aanvraagGeen tarief of prijsmodel op de site; alleen demo, brochure en proefaccount

Oplossing

Type oplossing
Software (zelf doen), met dienstenspectrum tot 'maximaal ontzorgd'; primair kanaal is het accountants-/administratiekantoor
Geschikt voor
MKB en accountantskantoren (twee expliciete doelgroepen)
Accountantskanaalloopt de dienst (mede) via je accountant/kantoor of direct?
Ja, (mede) via accountant/kantoor

Techniek en dekking

Boekhouding
Open koppelingen (100+ apps, journaalpostuitwisseling); concrete boekhoudpakketnamen client-side niet volledig zichtbaar
Cao's en pensioen
Automatische cao-verwerking met eigen cao-specialisten; geen aantal genoemd
Certificeringen
ISAE 3402 type II (sinds 2010); hosting Microsoft Azure NL-datacenters; geen ISO 27001 of NEN 7510 op de site genoemd
Herkomst en eigenaarwaar staat je data en wie is eigenaar (datasoevereiniteit)?
Nederland, onderdeel Van Spaendonck (Tilburg)

Gebruik en flexibiliteit

Medewerker-app
MijnLoket / Werknemerloket (native iOS/Android niet bevestigd)
HR-breedte
Volwaardig richting HRM (preboarding, e-assessment, digitaal dossier)
Opzegbaarheid
Niet publiek. Vraag dit na in je offerte

Marktomvang: 1 miljoen+ medewerkers verloond (mijlpaal 2020, door aanbieder opgegeven) · Actief sinds: 2005

Lege velden betekenen dat de informatie niet publiek is gepubliceerd. Een concreet tarief hoor je bij de meeste partijen pas na een demo of offerte.

Gegevens gecontroleerd: augustus 2026. Bronnen: loket.nl/oplossingen-voor/accountants, loket.nl/over-ons/veiligheid, loket.nl/over-ons/wie-wij-zijn. Getoond als tekst, we linken niet door naar aanbieders.

Rooster en urenregistratie

Wat Loket.nl op de eigen website publiceert over rooster-, personeelsplannings- en urenregistratietools. Wij hebben de werking van deze koppelingen niet zelf getest.

Loket.nl koppelt volgens eigen opgave met:

L1NDA PlannerBedrijfsroosterWerktijden.nlTactiPlanKorton WorkforceChecksDISH PersoneelsplannerSkednetHorekoShiftbase

Bron: loket.nl. Getoond als tekst, we linken niet door naar aanbieders. Peildatum: 17 juli 2026.

Kort samengevat

  • Accountantskanaal als kern, met multi-werkgever rapportages
  • ISAE 3402 type II al sinds 2010; AI-laag (Robin) en salarisbenchmark
  • Geen enkele prijsinformatie op de site

Voor wie past Loket.nl?

Loket.nl (Tilburg, onderdeel van Van Spaendonck) is salarissoftware voor ondernemers én accountants, met de optie om zelf te draaien of je maximaal te laten ontzorgen, plus modules voor verzuim, verlof en HR. Sterk als je de administratie deels zelf in de hand wilt houden met koppelingen naar je boekhouding. Minder passend als je alles volledig uit handen wilt geven zonder enige eigen handeling; kijk dan eerder naar een beheerd bureau.

Waarin Loket.nl verschilt

Loket zit tussen pure zelfdoen-software en volledig uitbesteden in, met een ontzorg-optie erbovenop. Vergelijk het met Visma Nmbrs, dat zich eveneens op MKB en accountants richt, of met AFAS Software als je richting een breder HR- en financieel pakket wilt.

Voorwaarden en prijsmodel

Kennismaken met Loket.nl verloopt via een demo, brochure of proefaccount; tarieven staan niet op de site. De software kent gradaties van zelf verwerken tot de optie 'maximaal ontzorgd', en het primaire kanaal is het accountants- of administratiekantoor. Cao's worden volgens de site automatisch verwerkt door eigen cao-specialisten en er zijn ruim honderd koppelingen. Ontvang je via je accountant een voorstel, dan kun je dat gratis laten checken.

Vragen om te stellen in een offertetraject

  • Wat kost het per werkgever en per loonstrook, en wat valt binnen en buiten het abonnement?
  • Welke koppelingen met mijn boekhoudpakket zijn er, en hoe verloopt de implementatie en migratie?
  • Wat houdt de ontzorg-optie precies in, en welke handelingen blijven bij mij liggen?

Past Loket.nl bij jouw situatie?

Doe de keuzehulp of laat een offerte checken. Prijs en payrollfactor hangen af van je branche, cao en loonsom. Die komen pas in een offerte naar voren.

Terug naar salarisadministratie kiezen

PersoneelsKompas is een onafhankelijk vergelijkingsplatform. Genoemde bedrijfsnamen en merken zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaren; vermelding betekent geen samenwerking of betaalde plaatsing. Alleen een duidelijk als redactionele selectie gemarkeerd onderdeel bevat ons keuzeoordeel. De overige vergelijking toont feitelijke, publiek controleerbare informatie. Staat er iets niet juist, of ben je een genoemde aanbieder en wil je een correctie of verwijdering van je logo of je hele profiel? Mail ons via info@personeelskompas.nl, dan passen we het aan.